Kiraya Araç Vermek

>


 he hea

KİRAYA ARAÇ VERMEK : 
Değerli araç sahipleri Araçlarınız Kiralanır, Sitemiz içerisinde araç kiralama süreci, vergi stopaj, kiralama süreleri, kiralanacak araç özellikleri yer almaktadır.  
2. El araç kiralama 2010 ve üzeri 30.000 Km’ye kadar olan araçlar uzun süreli değerlendirilmektedir. 30.000 Km üzeri araçlar 6 ay kiralanmaktadır.
Sıfır araç kiralama süresi 6 – 36 ay arası sözleşme ile kiralanmaktadır.
Araç Kiralama’da İlk kira ücreti Peşin ödenmektedir. Sonraki ödemeler araç kiralama tarihi ile opsiyonlu olarak maksimum her ayın 1-10. günü arası yapılmaktadır.
Sitemiz içerisinde yer alan tüm detaylar isteklerinize cevap verecek niteliktedir. Ayrıca bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz ise E-mail aracılığı ile bilgilendirilmektedir. 2013 Sezonu içerisinde Kiraladığımız Konsinye araçlar: Hyundai Era, Blue, i20, i30 – Ford Fiesta, Ranault Clio, Symbol, Megan hb/sedan–Tüm üst Segment Lüx Araçlar – Volkswagen Polo-Jetta-Golf-Passat – Fiat Linea ve Punto Modelleridir. Araçların 2.el olması durumunda Kilometresi 30.000 üzeri olmamalıdır. Yukarıda belirtilen marka ve modellerin Dizel olması durumunda kiralama süresi 6 aydan başlayan süreler ile kiralanmaktadır. 2.el araçlar için 600-650 TL arası bir kiralama bedeli verilmektedir. Aynı belirttiğimiz araçların 0 Km olması durumunda ise fiyatlar 700-750 TL arasındadır. Diğer marka ve modeller ise ihtiyaç halinde değerlendirilmektedir. Kiralanan araçlar Maliye’ye kayıt yaptırılarak resmi rent a car aracı olarak vergiye tabi tutulmaktadır. Her 3 ay da 1 stopaj vergisi çıkmaktadır bu vergide tarafımızca ödenmektedir. Bu konular haricinde Kiralama sözleşmesi ve diğer çalışmalar üst sayfalarda yer almaktadır.
Sizlere daha hızlı yardımcı olabilmemiz için, Göndermiş olduğunuz Mesaj bu şekilde olmalıdır.
Araç Markası: Volkswagen
Modeli: 2014
Yakıt Türü: Dizel
Kilometresi: 10.000
Vites: Otomatik/Manuel
Motor: 1.6
Volkswagen Golf paketi : Comfort/Highline
Göndereceğiniz Mesaj ve Mail adresleri :
Mesaj : 0534 787 19 05
Mail : fotermuratt@hotmail.com
Aracımı kiraya vermek istiyorum
Kiraya araç vermek istiyorum
araç kiraya verme
kiraya araç verme
konsinye araç kiralama
araç kiralama